top of page

po 27. 3.

|

Ahangama

FLOW'N'RIDE | Sri Lanka

Týdenní jóga a surf pobyt na tropické Sri Lance! Obklopeni přírodou, známými i méně známými vůněmi a chutěmi, náboženskými stavbami a exotickou kulturou.

FLOW'N'RIDE | Sri Lanka
FLOW'N'RIDE | Sri Lanka

kdy a kde

27. 3. 2023 16:00 – 03. 4. 2023 16:00

Ahangama, Goviyapana, Ahangama, Sri Lanka

info

Příjměte pozvání na náš yoga a surf retreat na Sri Lance 2023!

Spojily jsme síly s Helenou Beránkovou a daly dohromady fantastický jógový pobyt, kterého se už teď nemůžeme dočkat! Každý den Vás provedeme ásanovou praxí, kdy se můžete těšit na lekce Jivamukti Yogy, Vinyasy a relaxační Yin. V průběhu pobytu se pak budeme také věnovat meditaci, pranayamě a inverzním pozicím. Jak již název napovídá, další velkou složkou programu bude surf. V ceně jsou zahrnuty dvě lekce včetně zapůjčení výbavy. Pro zájemce bude možné na místě dohodnout lekcí víc.

Jelikož nás nejen na cestách, ale v celém životě provází Ahimsa (nenásílí), veškerá strava bude čistě rostlinná. V ceně retreatu je zahrnut každodenní vegan brunch z lokálních surovin a receptur.

Kromě jógy, surfu a vegan jídla nás čeká celodenní výlet na safari do YALA National Parku, návštěva různých pláží a chrámů a možnost tattoo session před odletem zpátky domů. Mezi společným programem bude spousta času na objevování místní fauny a flóry, koupání v oceánu nebo prostě jen odpočinku.

O ubytování:

Dočasný domov najdeme v překrásném Boutique Hotelu Lighthouse Ahangama. Objekt se nachází v tropické přírodě na jihu Sri Lanky. Na jedné straně najdete prales, na té druhé oceán, nad kterým můžeme pozorovat magické západy slunce! A navíc, usínání u zvuku vln je nejlepší ukolébavka. V objektu nás přivítá nejen skvělé osazenstvo personálu, milý majitel, ale také hejno pejsků a kočiček, které tady našli bezpečné útočiště. Ubytování bude rozděleno do pokojů po 2-3 lidech. Jógové lekce budou probíhat na zahradě přiléhající k objektu. K osobní meditaci nenajdete lepší místo, než přímo před objektem s výhledem na oceán!

CENA: 18.700,- CZK

Zahrnuje:

- 7x ubytování v Lighthouse Ahangama Boutique Hotel

- 7x jógová lekce vedená Helen a Kačí, dále meditace a pranayama

- 7x veganský brunch

- 2x surf lekce

- celodenní výlet na safari do Yala National Parku vč. dopravy, vstupenky, snídaně a obědu

- doprava z/na letiště

Není zahrnuto:

- letenky

- cestovní pojištění

- obědy a večeře

Share this event

bottom of page